Přesun na obsah

Dnes je 4.12.2022

Svátek má BarboraTeambuilding 2010

aneb dobrodružný víkend ve stylu Fort Boyard a Hry bez hranic


Pátek

     Začalo to v pátek navečer příjezdem účastníků na místo určení. Ubytovali se a začalo seznamování, které probíhalo v rámci hry Ligreto. Všichni této hře plně propadli. Kolem deváté hodiny byly účastníkům zavázány oči a byli odvedeni do pevnosti.

           

V pevnosti zazněla znělka, byla předána zpráva na pergamenech od dědy Vševědy a byl zapálen obraz tygra. Po vyluštění šifry na pergamenech se tým dozvěděl, kdy a kde se druhý den začne.

Sobota

     Sobota začala marmeládovou snídaní. Po té cesta do pevnosti. Nejprve se plnili úkoly pro získání klíčů od pokladnice. Potom každý bojoval se strážcem pevnosti o čas. A nakonec se plnili úkoly na získání indicíí. Součástí úkolů byly i hádanky dědy Vševědy ve věži.

Někteří nestihli vyběhnout z místnosti v časovém limitu, někteří byli prohráni a putovali do vězení, ze kterého se mohli dostat.

Nakonec se hádalo heslo ze získaných indicií a vynášel poklad. Podařilo se vynést 1,225 kg zlata a drahých kamenů.

Po obědě -prvním chodem byly těstoviny s cuketou a druhým chleba s marmeládou - a siestě se šlo opět do pevnosti a každý si mohl vyzkoušet úkoly na lanech - přejití lanového mostu a překračování trámů ve výšce 4,5m nad zemí, prusíkování na laně do výšky 5m a nakonec i vylézt na trám po síti, na trámu udělat holubičku a nakonec skočit dolů.

Den byl zakončen táborákem - výborná večeře ve formě pečených buřtů a klobás.

 

 

 

 

 

 

 

Neděle

     Neděle začala mší svatou, na které se hrálo a zpívalo. Potom následovala snídaně pod širým nebem, při které se hrála hra Time's Up! Potom následovala příprava oběda - škrábání brambor a čištění okurek. A po splnění těchto úkolů byli zahájeny Hry bez hranic na téma STATEK.

A byli to zajímavé hry - plašení špačků střelbou (střelba vzduchovou pistolí do terče), tahání řepy(přetahování lanem mezi 2 týmy), ničení sousedovy úrody (praskání balónků naplněných vodou), hod vidlemi, nošení hrábí na dlani a nakonec tlačení trabanta.

Mezitím se stihl i výborný oběd.

 

 

 

 

 

A nakonec všeho následovala sladká odměna pro oba týmy.

                                      


Ke stažení


Kalendář

prosinec 2022

po

út

st

čt

so

ne

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

Zobrazit jiný měsíc