Přesun na obsah

Dnes je 30.1.2023

Svátek má RobinPracovní chaloupka 2008

aneb tvorba společenství


Pracovní chaloupka - Team building

      V neděli odpoledne, krátce před večeří, jsme se společně vydali autobusem, ze zastávky u školy, do Svratky. Zde nás zastihl Ferda mravenec a všichni jsme onemocněli. To nám ale nezabránilo v další cestě. Společně jsme si pomáhali a překonávali všemožné i nemožné překážky a nástrahy. Postupně jsme se cestou pozdravovali, až jsme byli všichni zdraví. Cestou jsme několikrát ztratili cestu, ale to nás neodradilo od pokračování a zdolávání dalších a dalších kilometrů. Za radostného zpěvu jsme přišli kmítince pod prosíčkama, kde jsme se v poklidu naobědvali (cca 3-4 chody). Zima nás poslala dál, tak jsme zakrátko přišli knašemu cíli. Zde jsme rozbalili stany, hangáry, přenosné domy a dva paneláky. Po kvalitním a občerstvujícím odpočinku jsme vystoupali až na vyhlídkukde jsme se pomodlili ranní chvály. Pak naše kroky (po modré) zamířily do přilehlé vsi. V Jimramově nás uvítalo akustické vlnění zvonů, a místní sbor křesťansky laděných domorodců. Děkujeme.

      Po chutné a výživné snídani následoval vyčerpávající spánek, z kterého nás probudila až vůně oběda. Naši tajní špehové objevili v tamních sbírkách mistrovské dílo. Neváhali jsme a dali se do padělaní. Namísto geniálních kopií jsme získali dvě zbrusu nová díla, za která jsme nabyli jmění v podobě dřeva. Mohli jsme tudíž tepelně upravit zakoupenou uzeninu. Ráno jsme poznali Jimramov a odjeli. Pochopitelně až po obědě a rozloučení.

      Těmito třemi dny, však pracovní chaloupka neskončila. V průběhu dalších dní jsme se přesunuli na naši hlineckou faru. Zde jsme začali pečlivě připravovat farní den. Poklidili jsme faru a její okolí. Dále jsme připravili nějaké drobnosti do programu. Byli jsme velice šťastni, že můžem bejt spolu (alespoň někteří). Všem výše jmenovaným děkujeme za ochotu přinášet nesčetné oběti, nejen pro sebe ale i pro druhé.


Kalendář

leden 2023

po

út

st

čt

so

ne

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc